Инверторна мултисплит система Mitsubishi Electric MXZ-4F72VF
  • Код:
    MXZ-4F72VF
  • Тегло:
    59.000 кг
Инверторен климатик за 4 бр. вътрешни тела
Енергиен клас A++ / A+
(Сезонна ефективност – охлаждане) SEER - 8.13
(Сезонна ефективност – отопление) SCOP - 4.07
Гаранция 36 месеца
 Mitsubishi Electric MXZ дава възможност за избор от най-различни видове вътрешни тела от М, S и P сериите и 8 външни тела, които обхващат от 4.2 до 12.2 kW.
В цената не е включена стойността на вътрешните тела!
Има в наличност 10 броя
Добави в желани
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип Инверторен мултисплит
За помещения[кв.м.] До 80 кв.м.200 куб.м.
Енергиен клас охлаждане A++
Енергиен клас отопление A+
Отдавана мощност (охлаждане) [kw] 7.20 kW
Отдавана мощност (отопление) [kw] 8.60 kW
Консумирана мощност (охлаждане) [kw] 1.85 kW
Консумирана мощност (отопление) [kw] 1.87 kW
Захранващо напрежение [V] 220V-240V